Naše filozofie

Smyslem společnosti Econ Live je pomáhat podnikatelům uspět. Věříme, že vytvářet dlouhodobé partnerství a trvalé hodnoty má smysl. Za základ dobré a dlouhodobé spolupráce považujeme otevřené a upřímné jednání, profesionalitu a vzájemný respekt.

Díky našim poradenským a podpůrným službám se můžete soustředit na jádro svého podnikání a my Vám pomůžeme nebo poradíme se zbytkem. Vždy nabízíme řešení ušité na míru Vašeho podnikání a přizpůsobíme se Vašim potřebám, ať už s podnikáním začínáte nebo za sebou máte dlouhou a úspěšnou historii.

Ing. Martin Kaláček

Jednatel

Finanční a účetní poradenství

Potřebujete dát své účetnictví do pořádku a mít ho pečlivě vedené? Chcete zlepšit finanční zdraví svého podniku? Potřebujete zkrotit své finance? Pomůžeme Vám!

HR Poradenství

Potřebujete zpracovávat personální a mzdové podklady svých zaměstnanců? Nedaří se vám najít vhodné zaměstnance? Chcete zvýšit svoji atraktivitu na trhu práce? Trápí vás vysoká fluktuace a nízká loajalita zaměstnanců? Získejte naši podporu!

Podnikové poradenství

Potřebujete pomoci naplánovat, připravit, zorgranizovat a dohlédnout na své podnikatelské projekty? Jsou vaše procesy složité a nepřehledné? Chtěli byste v nich mít pořádek, zaznamenat je a nadále zlepšovat? Chcete dosáhnout lepší výkonnosti Vašeho podniku? Nefuguje vaše organizace, tak jak očekáváte? Poradíme Vám!